Jacobs Certificated Bailiffs

Bankadan kredi çekmiş ancak ödeme yapamamışsanız ya da bir senet imzalayıp ödeme tarihlerinizi geciktirdiyseniz prosedürün işleyişi sıradandır. İkametkahınıza gelecek uyarı mektupları, mahkemeye verildiğinize dair belgeler ve sonunda da icra memurları sizi ziyaret edeceklerdir. Ancak krediyi alırken ya da bir senedi imzalarken yükümlülüklerinizi yerine getirmediğiniz takdirde başınıza gelecekleri önceden bilirsiniz. Peki ya bu borçlanma durumu resmi olarak belgelenmediyse ve borçlu sizden ödeme yapmanızı istiyorsa ne yapabilir?

Akıllara ilk gelen zor kullanmadan gidip alacaklının borçludan gerekli miktarı talep etmesi durumudur. Ancak eğer bu mekanizma fayda etmiyorsa yasa dışı yollara başvurmak da yanlış da olsa bir çözüm yoludur. Yasa dışı yollara başvurmadan & zor kullanmadan bu işi sizin için yapan bir kuruluştan bahsetmek istiyorum.

“Debt recovery company” yani borçlarınızı size geri kazandıran şirket olarak bilinen bir kuruluş var. “Jacobs Certificated Bailiffs” olarak bilinen şirket icra memurlarının hafifletilmiş versiyonunu temsil ediyor diyebiliriz.

Jacobs, 1959 ylında “Sorgulama & Dedektiflik Ajansı” olarak Alan Jacobs ve babası tarafından kurulmuştur. 1959 tarihinden sonra Jacobs ailesinin üyeleri bu girişimden etkilenmiş olacak ki “Ajansın” faaliyetlerine ortak olmaya başlamışlar. 1988 yılında Jacobs ailesinin kız evladı Paula Jacobs ve 1989 yılında da Simon Jacobs şirket faaliyerlerinin içerisinde yer almaya başlamış.

Jacobs Certificated Bailiffs olarak bilinen kuruluş sizin borçlarınızı, size borçlu olan isimlerden yasal sınırlar çerçevesinde almayı hedefliyor.